27/11/2022 - 40ος Δρόμος Υγείας Άγιος Κοσμάς

Πολυπληθής παρουσία για τους Πάνθηρες στους αγώνες 2 και 10χλμ.
38 μικροί και μεγαλύτεροι αθλητές του συλλόγου έδωσαν τον καλύτερο εαυτό τους, σημείωσαν ατομικά ρεκόρ και κατέκτησαν μετάλλια σε όλες τις κατηγορίες, με αποκορύφωμα την κατηγορία 8-10χρ. κοριτσιών όπου τα πανθηράκια κατέλαβαν όλες τις θέσεις από την 1η μέχρι και την 7η...

13/11/2022 Αυθεντικός Μαραθώνιος Αθήνας

ΑΥΘΕΝΤΙΚΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΣ ΑΘΗΝΑΣ Σάββατο - Κυριακή 12-13/11/2022

Δυναμική παρουσία για δέκα αθλητές μάστερς- fitness των Πανθήρων σε όλες τις διοργανώσεις του μαραθωνίου.

Μαραθώνιος
Πετρίδης Νίκος, 3:39:17, ΑΡ
Βογιατζής Γιώργος, 4:39:56, ΑΡ
Χαϊδόγιαννης Δημήτρης, 4:58:40, ΑΡ
Παπαδόπουλος Στέλιος, 5:25:27, ΑΡ

10χλμ
Κορακάκης Κωστής, 40:19, ΑΡ
Δρίτσας Δημήτρης, 45:09
Τηλιακός Φώτης, 46:48
Ταμιωλάκης Μανώλης, 56:59

Ταλαρούγκα Γιούλη, 53:42, ΑΡ

5χλμ
Ιερονιμίδης Δημήτρης, 23:56, ΑΡ

9/10/2022 Παρίσι

Κυριακή, 9/10/2022 20klm de Paris

Οι Πάνθηρες και στο Παρίσι!

Στον καθιερωμένο αγώνα 20χλμ πήρε μέρος και ο αθλητής masters του συλλόγου Φώτης Τηλιακός, σημειώνοντας την εξαιρετική επίδοση 1:40:23.

paris oct2022 B

paris oct2022 A

22/10/2022 Iron Kids Βουλιαγμένη

Iron kids
Βουλιαγμένη, Σάββατο 22/10/2022

1200μ Κ
Σχίζα Λίλιαν,

1200μ Α
Αυγερινός Κωσταντίνος, 1ος

ironkids 23102022

ironkids 23102022 B

Αποτελεσματα Αγωνων

28/11/2022

27/11/2022 - 40ος Δρόμος Υγείας Άγιος Κοσμάς

Πολυπληθής παρουσία για τους Πάνθηρες στους αγώνες 2 και 10χλμ.
38 μικροί και μεγαλύτεροι αθλητές του συλλόγου έδωσαν τον καλύτερο εαυτό τους, σημείωσαν ατομικά ρεκόρ και κατέκτησαν μετάλλια σε όλες τις κατηγορίες, με αποκορύφωμα την κατηγορία 8-10χρ. κοριτσιών όπου τα πανθηράκια κατέλαβαν όλες τις θέσεις από την 1η μέχρι και την 7η...

15/11/2022

13/11/2022 Αυθεντικός Μαραθώνιος Αθήνας

ΑΥΘΕΝΤΙΚΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΣ ΑΘΗΝΑΣ Σάββατο - Κυριακή 12-13/11/2022

Δυναμική παρουσία για δέκα αθλητές μάστερς- fitness των Πανθήρων σε όλες τις διοργανώσεις του μαραθωνίου.

Μαραθώνιος
Πετρίδης Νίκος, 3:39:17, ΑΡ
Βογιατζής Γιώργος, 4:39:56, ΑΡ
Χαϊδόγιαννης Δημήτρης, 4:58:40, ΑΡ
Παπαδόπουλος Στέλιος, 5:25:27, ΑΡ

10χλμ
Κορακάκης Κωστής, 40:19, ΑΡ
Δρίτσας Δημήτρης, 45:09
Τηλιακός Φώτης, 46:48
Ταμιωλάκης Μανώλης, 56:59

Ταλαρούγκα Γιούλη, 53:42, ΑΡ

5χλμ
Ιερονιμίδης Δημήτρης, 23:56, ΑΡ

ΑΘΛΗΜΑΤΑ

ΟΔΗΓΟΣ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ

odigos diatrofis tn